Úvodní strana

 

Vítejte na stránkách o putování po Peru a Bolívii


Na úvodních stránkách naleznete základní informace o obou státech, praktické informace o cestě, fotografie a užitečné kontakty. Pokud byste na webových stránkách nenašli všechny potřebné informace, tak se můžete ozvat na kontakt uvedený na úvodní straně.


Cestování po Peru a Boliívii Na mapě je modře a červeně vyznačena trasa naší cesty, přičemž její celková délka byla vypočtena na cca. 5200 km. Výchozím a zároveň cílovým bodem byla Lima. Žlutě jsou pak vyznačeny jednotlivá místa (ne všechna), kde jsme se nějakou dobu zdržovali. Seznam našich zastávek (chronologicky řazeno) je uveden v pravé části stránky (viz trasa naší cesty).

Složení expedice Peru-Bolívie se oproti té minulé trochu pozměnilo. Novou tváří se stal Silk, takže letošní složení vypadalo následovně.

Cestování po Peru a Boliívii
Martin
Cestování po Peru a Boliívii
Míla
Cestování po Peru a Boliívii
Silk
Cestování po Peru a Boliívii
Míra

 

 

Trasa naší cesty
Lima - La Paz - Uyuni - La Paz - Tihuananco - La Cumbre - La Paz - Puno - Cusco - Aquas Calientes (Machu Picchu) - Cusco - Puerto Maldonado - Lima

Cestování po Peru a Boliívii

Jak Peru, tak i Bolívii můžeme jenom doporučit. Celkově v nás mentalita místních obyvatel zanechala hluboký dojem a na místa, která jsme v rámci letošní expedice navštívili budeme dlouho vzpomínat.